Ny advokatavtale

Norges Fibromyalgi Forbund har inngått avtale med Advokatfirmaet Legalis AS.

Den nye avtalen innebærer at våre medlemmer kan få advokathjelp til gode priser, og alt er samlet under ett firma. Dette gir et bedre tilbud til våre medlemmer som har behov for advokatbistand. Firmaet bistår også i saker som dekkes av fri rettshjelp.

 

Advokatfirmaet Legalis er behjelpelig i alle sakstyper som privatpersoner kan ha, bortsett fra skatterett og tung strafferett. Firmaet har høy kompetanse innen helserelatert jus, herunder NAV-saker, pasientskadesaker, pensjon og forsikringssaker. Videre har firmaet lang erfaring med saker om fast eiendom, familierett og arverett.

 

Dine fordeler:

Svar på enkle spørsmål og råd om videre prosess – Gratis

Innledende kontakt per epost og/eller telefon inntil 1 time – Gratis

Timepris – 1650,- inkl. mva

Ønsker du kontakt med advokat, ta kontakt på: 22 40 23 00